Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Nové bábiky

11. 12. 2008

Na MMB :) som objavila nádhernú černošku - vyzerala byť pravá mattelka ale aj keby nebola - chcela som ju mať :D. Nakoniec sa mi ju podarilo kúpiť. A naozaj je to pravá mattelácka Christie.  Mala trošku zamotané vlásky - ale stačilo ich rozčesať, ináč boli vo veľmi dobrom stave. Kúpila som ju oblečenú bez topánok, ale neviem, či sú to jej originálne šaty.

 

Obrázok

 

Obrázok

A ďalšie 4 bábiky sú z aukcie na MMB:

Courtney z Denníčkov Barbie:

 Obrázok

Obrázok

Fashion Show Tereza (to, že jej svetielkuje tričko som si všimla až keď mi prišiel balíček :) a  pomocou "detektívnej kancelárie" na ziza.blog.cz som ju mohla identifikovať. Pokúsila som sa nafotiť aj svetielkovanie - sú to také zelené bodky na tričku.

 Obrázok

 Obrázok

 V balíčku boli ešte aj dve blonďavé barbinky :D - zatial sa mi ich nepodarilo identifikovať a kopec drobnosti (topánky, náhradné oblečenie, stolík, kozmetika, špagety :D .... - nafotím neskôr, a doplnky pravdepodobne získajú aj vlastnú rubriku, keďže sa nejako rozrástli)

 Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ahoj

(hxm, 2. 4. 2011 14:10)

aj ja som dalsi zberatelsky blazon do poctu :)

http://hxm.vyrobce.cz

Ahojki

(Anukki Lähtinen, 11. 11. 2010 17:02)

Courtney mám tiež v zbierke. Dala som jej meno Marion. Dúfam, že budeš ďalej zbierať Barbie, tu na Slovensku mám dojem, že je nás zberateliek dosť málo, oproti Čechám.
Nech sa Ti darí...