Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Linda

9. 12. 2008

Keďže som dosť zanedbávala rubriku moje zvieratká - tak to idem napraviť teraz :).

Ďalším mojím štvornohým maznáčikom je Linda - fenka takmer jazvečík :D (lovecký inštinkt má na stopercent po jazvečíkoch). Linda býva u mojich rodičov, kde má celý dvor (a ako som sa od našich posledne dozvedela - tak pomaly aj celý dom :) ) pre seba.

Ako trojmesačnú sme si ju priniesli z nie veľmi príjemného prostredia, kde chúďatko ani nekŕmili :(. Bola veľmi vystrašená a hlavne z detí - takže predpokladám, že na mieste, kde bola predtým ju asi deti nešetrili. Postupne si zvykala na nové prostredie - až vyrástla na smelú, veselú a prítulnú psiu slečnu, ktorá je navyše aj dobrou strážkyňou.

Z hračiek, ktorých som jej už pokúpila celú kopu :D, má vždy obrovskú radosť - až takú, že si ich radšej zahrabe niekde pod strom - aby jej ich náhodou niekto nezobral. No najviac zo všetkého sa túli a mojká - je to jednoducho taký maznáčik. Keď sa po dlhšom čase vrátim domov, od samej radosti ma hneď celú popečiatkuje tlapkami (najlepšie sa vynímajú na čistých nohaviciach :D ) - a potom skáče a skáče a oblizuje a oblizuje .... a ukľudní sa asi až po dvoch - troch dňoch - potom si ju môžem v pokoji aj poobzerať, či nenarástla :D. Na tieto Vianoce sa už teším - už som jej nakúpila aj darčeky (samé pochúťky) :D.

Tak a tú su nejaké fotky:

Takto som sa bála:

 

Obrázok

A takto som skúmala môj nový domov:

 

 

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Hrajem sa s kostičkou:

 

 

Obrázok

A potom nahodím nevinný kukuč:

 

Obrázok

Zničím Erike snehuliaka:

 

Obrázok

Mňam - snehuliak mi chutil, nespravíš ešte jedného?

 

Obrázok

Pozri, ako sa viem usmievať:

 

Obrázok

Čo?

 

Obrázok

To snáď nemyslíš vážne...

 

Obrázok

Ja sa odtiaľ ani nepohnem...

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ať žijí jezevčíci !

(chaannah, 11. 12. 2008 20:46)

Je ÚŽASNÁ :-)))